AUTORYZOWANA GRUPA MONTAŻOWA PORTA
WYDŁUŻONA GWARANCJA DO 5 LAT
WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ LUB ZADZWOŃ

Nasza oferta Bramy

Bramy garażowe

W naszej ofercie znajdą Państwo bramy garażowe, zarówno segmentowe jak i uchylne, uznanych przez klientów marek takich jak Hörmann, Wiśniowski oraz GROS które gwarantują niskie straty ciepła oraz bezpieczeństwo najwyższej klasy!

Więcej

Nasza oferta Drzwi

Drzwi wewnętrzne

Drzwi wewnętrzne to jeden z ważniejszych wyborów podczas wykańczania domu czy mieszkania, wybierz swoje DRZWI MARZEŃ spośród producentów: INTENSO DOORS, PORTA, DRE, POL-SKONE, CENTURION.

Więcej

Drzwi zewnętrzne

Drzwi zewnętrzne to wizytówka każdego domu! W oferowanych przez nas drzwiach producentów WIKĘD, DELTA, STOLPAW oraz DOORSY odnajdziesz piękno i estetykę, a dzięki świetnej termice, unikniesz wysokich opłat za ogrzewanie.

Więcej

Nasza oferta Okien

Okna Drewniane

Oferowane przez nas okna drewniane firmy DOORSY kryją w sobie nieskazitelne piękno natury oraz zapewniają energooszczędność na poziomie najcieplejszych profili okien PVC.

Więcej

Okna PVC

Okna PVC, które Państwu oferujemy oparte są na znanych profilach VEKA oraz GAELAN. W standardzie wyposażone są w okucia antywyważeniowe WINKHAUS w całym obwodzie skrzydła, ciepłą ramkę wewnątrzszybową oraz szyby hartowane w oknach balkonowych.

Nasz flagowy produkt VECTOR 82mm (znany również pod nazwą VEKA SOFTLINE) zapewni Państwu niskie rachunki za ogrzewanie oraz spokojny sen, dzięki klamce secustic, która występuje w wyposażeniu standardowym okna.

Więcej

Certyfikaty

Nasze certyfikaty

Od wielu lat, współpracujemy z wieloma producentami i zawsze jak istnieje możliwość poszerzamy naszą wiedzę.

Nasz najnowszy certyfikat AUTORYZOWANA GRUPA MONTAŻOWA PORTA zapewnia Państwu wydłużenie gwarancji do 5 lat!