Bramy Garażowe

AUTORYZOWANA GRUPA MONTAŻOWA PORTA
WYDŁUŻONA GWARANCJA DO 5 LAT
WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ LUB ZADZWOŃ

Oferta - Bramy garażowe

Znaleziono 0 produkty/ów

Brak produktów

Bramy Legionowo

Posiadanie garażu to bardzo dobra sprawa. Możemy w nim przechować nie tylko auto, które jest lepiej chronione przed działaniem czynników atmosferycznych, ale też wiele innych przedmiotów. Rowery, grill, narzędzia warsztatowe, zabawki ogrodowe, dmuchane baseny czy sprzęt do ćwiczeń będą bezpieczne, ale jedynie pod warunkiem, że zadbamy o dobrej jakości bramę garażową. W naszej ofercie znajdziesz cenione przez Konsumentów produkty marki Hörmann. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami.

Nowoczesne bramy garażowe od firmy Drzwi Marzeń z siedzibą koło Legionowa

Jako dystrybutor polecamy solidne, sprawdzone segmentowe i uchylne bramy garażowe marki Hörmann. Zastosowane w nich rozwiązania gwarantują zachowanie odpowiedniej temperatury wewnątrz pomieszczenia, cichą, bezawaryjną pracę oraz zabezpieczenie, np. przed przypadkowym zatrzaśnięciem się. Jeśli budujesz właśnie garaż, albo myślisz o wymianie obecnego systemu zamykania – skontaktuj się z nami.

Estetyczne bramy garażowe Hörmann – najlepsze rozwiązanie dla Ciebie

Brama garażowa segmentowa lub uchylna – wcale nie musi być brzydka. Zapomnij o metalowych panelach z odpryskującą farbą czy drewnianych, wypaczonych przez wilgoć deskach. Hörmann to bramy na miarę XXI wieku. Wykonane z solidnych materiałów elementy świetnie radzą sobie ze skrajnymi temperaturami, promieniowaniem UV, wodą, piachem, błotem. Mechanizmy chroniące rolki gwarantują niezawodną pracę przez wiele sezonów!

Bogata kolorystyka bram garażowych Hörmann

Każda z bram Hörmann spełnia restrykcyjne normy europejskie i jest opatrzona stosownym certyfikatem. Co więcej – produkty te są także niezwykle estetyczne. Modele uchylne możesz zamówić w jednym z siedmiu korzystnych cenowo kolorów preferowanych lub – jeśli szukasz czegoś innego – w jednym z niemal dwustu odcieni z palety RAL.

Bramy segmentowe Hörmann – oszczędność miejsca i komfort użytkowania

Jeżeli nie dysponujesz wystarczającą ilością przestrzeni – postaw na bramę segmentową, która gwarantuje aż 14 cm miejsca więcej na przejazd samochodu w stosunku do bramy uchylnej. Wybierz spośród wariantów z panelami z litego drewna i dodatkowym ociepleniem lub modeli bez izolacji. Możesz również zakupić wersję z przetłoczeniami albo innego rodzaju wzorem.

Masz pytania dotyczące oferty bram garażowych Hörmann? Skontaktuj się ze specjalistami z firmy Drzwi Marzeń z siedzibą niedaleko Legionowa.