Drzwi wewnętrzne

AUTORYZOWANA GRUPA MONTAŻOWA PORTA
WYDŁUŻONA GWARANCJA DO 5 LAT
WYŚLIJ ZAPYTANIE O WYCENĘ LUB ZADZWOŃ

Oferta - Drzwi wewnętrzne

Znaleziono 598 produkty/ów

Zapraszamy do zapoznania się z katalogami produktów zawierającymi aktualne ceny produktów.

Doorsy BOLERO

Doorsy BALTIMORE

Doorsy AUSTIN

Doorsy GRAPPA

Doorsy ROMA

Doorsy MIAMI

Doorsy DETROIT

Doorsy MILANO

Doorsy VITERBO

Doorsy COVENTRY

Doorsy NAPOLI

Doorsy BELLUNO

Doorsy MONTGOMERY

Doorsy BERGAMO

Doorsy LINCOLN

Doorsy PALERMO

Doorsy LIVORNO

Doorsy ATLANTA

Drzwi wewnętrzne

Planując aranżację nowego mieszkania lub biura, nie możemy zapominać o drzwiach wewnętrznych – one również podobnie jak kolor ścian, rodzaj podłogi czy wygląd okien mają duży wpływ nie tylko na funkcjonalność, ale i na wystrój całego wnętrza, dlatego warto poświęcić czas na ich właściwy wybór, w końcu jest to inwestycja na lata.

Drzwi wewnętrzne – różne modele i różne możliwości

Drzwi montowane wewnątrz budynków różnią się od siebie wymiarami, konstrukcją, materiałem wykonania, sposobem otwierania, dekorami i okleinami czy zastosowanymi przeszkleniami. Do wyboru są również różne typy akcesoriów dodatkowych jak klamki.

Jednymi z najpopularniejszych modeli drzwi wewnętrznych są te wykonane z drewna. To solidny i pewny wybór, który pasuje niemal do każdej aranżacji pomieszczenia – nowoczesnej, tradycyjnej, a w szczególności we wnętrzach utrzymanych w stylu skandynawskim. Tego typu drzwi montowane są w sypialniach, kuchniach, salonach i łazienkach.

Uniwersalnym i ekonomicznym rodzajem konstrukcji skrzydeł drzwi wewnętrznych jest konstrukcja płytowa ze środkiem wypełnionym płytą wiórową. Takie modele również są często wybierane. Wiele osób decyduje się też na drzwi z przeszkleniami – ze szkłem barwionym, transparentnym czy witrażowym – takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w ciemnych, niedoświetlonych pomieszczeniach.

Wykończenie drzwi wewnętrznych – postaw na jakość, trwałość i niezawodność

W zależności od preferencji można wybrać drzwi malowane i lakierowane, drzwi wykończone laminatem, fornirowane, a więc pokryte cienką warstwą drewna czy drzwi oklejone folią PCV, która świetnie imituję zarówno kolor, jak i fakturę drewna.

Sprawdź naszą pełną ofertę i znajdź drzwi marzeń do swojego mieszkania!

Jeśli szukasz wysokiej klasy drzwi wewnętrznych – serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. W propozycjach znajdziesz elementy pochodzące od znanych i cenionych producentów: Porta, DRE, POL-SKONE, Centurion, Doorsy czy Intenso.

Drzwi wewnętrzne – oferta przygotowana z uwzględnieniem rynkowych trendów wzorniczych oraz potrzeb i marzeń Klientów

Proponujemy drzwi wewnętrzne różniące się między sobą kolorystyką, budową, konstrukcją, sposobem otwierania oraz oczywiście ceną – jesteśmy przekonani, że wśród naszej oferty znajdziesz drzwi marzeń, które zapewnią Ci komfort użytkowania, intymność oraz staną się istotnym elementem wykończenia mieszkania. Na naszej stronie możesz zapoznać się z katalogami produktów zawierającymi opisy, parametry oraz aktualne ceny. Do kontaktu oraz zakupów zachęcamy mieszkańców z Legionowa, Białołęki, Nowodworów, Nasielska, Pułtuska, Wołomina, Tarchomina oraz innych okolicznych miejscowości.