Drzwi wewnętrzne Targówek

Drzwi wewnętrzne stanowią niewątpliwą ozdobę mieszkania. Zapewniają domownikom intymność i możliwość odgrodzenia się od reszty pomieszczeń. Mogą być pełne lub przeszklone, proste albo nieco bardziej fantazyjne. W naszej ofercie przygotowaliśmy bogaty wybór drzwi wewnętrznych w różnych wariantach kolorystycznych — od białych i imitujących jasne drewno aż po te wykonane z ciemnej płyty. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami Klientów z Targówka i innych dzielnic Warszawy.

Powiedz nam, czego szukasz, a zaproponujemy Ci drzwi wewnętrzne na miarę Twoich potrzeb

Intenso Doors, Porta, DRE, Pol-Skone, Centurion to tylko niektóre firmy, jakich drzwi wewnętrzne znajdziesz w naszej ofercie. Oferujemy zarówno tańsze, jak i droższe warianty, wśród których znajdziesz drzwi idealne do kuchni, sypialni, łazienki, WC czy salonu. Co więcej — wycenę i pomiary wykonujemy gratis, a jeśli dokonasz zakupu wraz z montażem — możesz liczyć na 8% VAT. Nasi fachowcy posiadają certyfikat montażowy od producenta Porta, więc możesz mieć pewność, że drzwi zostaną osadzone solidnie i dobrze.

Piękne drzwi wewnętrzne dla Klientów z Targówka

Jednokolorowe, a może wykonane z połączenia kilku odcieni płyty? Pełne lub mocno przeszklone, z dodatkowym zamkiem albo tylko klamką — w naszej ofercie znajdziesz piękne drzwi wewnętrzne, które świetnie wpasują się w wystrój Twojego mieszkania. Zachęcamy do zapoznania się z nowoczesnymi modelami, jak również klasycznymi drzwiami idealnymi do stylowych dworków, gabinetów, czy kamienic. Bogata paleta kolorów pozwoli Ci wybrać model pasujący do koloru podłogi, listew przypodłogowych, włączników, stolarki okiennej lub mebli.

Jeśli szukasz sklepu z ogromnym wyborem drzwi wewnętrznych w różnym stylu — zapraszamy do nas. Zamów drzwi z montażem i zyskaj nawet 5-letnią gwarancje na modele z kolekcji Porta. A jeśli masz pytania — zadzwoń — na każde z nich chętnie odpowiemy.